Başarmanın özgürlüğü

Yeniliklerden haberdar olmak için bizi takip edin

BİZ KİMİZ?

TOY Akademi Yayınları, NOBEL Tıp Kitabevleri kuruluşu olarak 2019 yılında faaliyete geçmiştir. Çok genç bir yayınevi olmamız gerekli dinamizm ve inovatif bakış açısını sağlarken 40 senelik NOBEL yayıncılık geçmişi de tecrübe ve sağlam bir duruşu ortaya koymaktadır.

Öğrencilerin tam ve eksiksiz öğrenebilmelerini sağlayacak şekilde, yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkan kitap ve eğitim materyallerimiz, geleneksel yayıncılık bakış açısına yenilikler katmayı hedeflemektedir. Kullandığımız teknoloji ve sürekli gelişim modellerimiz TOY Akademi’yi öğrencilerin en yakın arkadaşı, her an yanında hissetmek istediği bir yardımcı ve eğitim hayatının değişmez destekçisi haline getirmektedir.

TOY Akademi, öğrencilerimizin yanı sıra okulların ve öğretmenlerimizin de eğitim yılı boyunca sınıflarında akıllı tahta ve sınıf içi kullanıma uygun şekilde üretilmiş materyallerimizle eğitimcilerimizin de vazgeçilmez yardımcıları olmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik

TOY Akademi 3 Boyutlu eğitim sistemi ile Artırılmış Gerçeklik kullanarak öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerini, konuya daha hızlı adapte olmalarını sağlamaktayız. Türkiye’de artırılmış gerçekliği ders anlatımında ilk kez kullanmanın ve eğitimin içerisine dahil olmasını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Video Çözüm ve Video Konu Anlatımı

Tüm Yönleri ile öğrenme metodu ile kitaplarımızdaki tüm sorulara video çözümlü olarak ulaşıp, eksiklerin giderilmesini sağlıyoruz. Konusunda uzman hocalarımız tarafından çözülen sorular sayesinde öğrenilmeyen hiçbir şey kalmadan öğrencilerimizin konuya hâkim olması sağlanmaktadır.

Öğrencilerin görsel ve işitsel uygulama ile daha hızlı ve kalıcı öğrendiğini uzmanlar doğrulamaktadır. Bu konuda da TOY Akademi ilk etapta Profesör Serisinde Video Ders Anlatım (VDA) uygulamasını öğrencilerimizle buluşturmuştur.

T.A.K.İ.P.

KOÇ’lu Öğrenim Metodu ile kitaplarımızla bir rehber eşliğinde ders çalışan öğrencilerimiz kendi seviyelerine göre konuyu öğrenecek ve daha hızlı kavrama şansına ulaşabileceklerdir. TAKİP, TOY Akademi Konu İzleme Programı ile ilk etapta soru bankalarımız, her dönem gelişerek tüm kitaplarımıza uygulamaya aldığımız bir programdır.

BAYİM OLUR MUSUN?

iletisim@toyakademi.com adresine firmanızın adı, isim soyad, il/ilçe ve iletişim bilgilerini yazarak bayimiz olmak için başvurabilirsiniz.

Başarmanın Özgürlüğü
TOP