ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Türkiye'de İlk Defa

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN

Safari

SORU BANKALARI

Hem yatay hem de dikey özenle hazırlanmış yeni nesil soruları ile öğrencilerimizin LGS hazırlık sürecinde en büyük yardımcısı olacaktır.
Kazanımları birebir pekiştirmeyi sağlayan temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı gerçek yaşam ve analiz, sentez soruların bir arada olduğu soru bankaları.
Yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun paragraflar, problem çözme becerisi ve bilginin yanı sıra idrak etme becerisinin ön planda olduğu sorular artık büyük önem taşımaktadır. Hem yeni LGS sisteminde hem de MEB müfredatına %100 uyumu ile okul derslerinde yardımcı olacak ideal bir ek kaynak. Öğrencilerimiz Arttırılmış Gerçeklik uygulamamız sayesinde konu özetlerini kahramanlarımızdan sesli ve görüntülü olarak izleyebilecekler.
MEB müfredatına birebir uyumlu ve aylık örnek sorulara uygun şekilde uzman kadromuz ile hazırlanmış soru bankalarımız, öğretmenlerimizin sınıfta daha rahat bir şekilde kullanımını sağlamak amacı ile akıllı tahta uyumlu, öğrencilerimizin ise çözemedikleri soruları rahat bir şekilde uygulamalı olarak görebilmeleri amacı ile tüm sorular video çözümlü olarak üretilmiştir.

DENEMELER

TOY Akademi 10+10 branş denemeleri 10 sıralı, 10 tam deneme olarak toplam 20 deneme sınavından oluşmaktadır. Kazanımlara göre hazırlanan sıralı denemelerle, öğrencilerimiz her ünitenin ardından geçmişe dönük olarak kendilerini sınayacaklar, tam denemeler ile de LGS’ye hazırlıklarını sürdürecekler.Hem yatay hem de dikey yeni nesil sorularla birlikte MEB müfredatına tam uyumlu 10+10 BAŞARI denemeleri okulda dersleri pekiştirmeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte LGS formatında hazırlanmış 10 tam branş denemesi ile öğrenciler kendilerini LGS’ye hazırlayacak ve branş bazında eksikliklerini test edebileceklerdir.Öğrencilerimizin çözemediği soruları anlamalarını sağlamaları için tüm denemelerimiz video çözümlü olarak hazırlanmıştır.

PROFESÖR SERİSİ KİTAPLARI

Türkiye’de İlklerin Kitabı

VİDEO KONU ANLATIMI:

TOY Akademi bir yeniliğe daha imza atmaktan gurur duyar; Video Konu Anlatımlı Kitap. Matematik Profesörü 1 ÜNİTE 1 KİTAP ile başlayan Video Konu Anlatımı her geçen gün yeni kitaplarımıza da eklenecektir. Öğrencilerin konuyu çalışırken bir karekod yakınlığında konuyu detayları ile anlatan konusunda uzman öğretmeni ile hiçbir eksiği kalmadan öğrenmesini sağlayan video konu anlatımı TOY Akademi’nin öğrencinin en iyi dostu sloganını ispatlamaktadır.

VİDEO SORU ÇÖZÜMÜ:

TOY Akademi’nin tüm kitapları video soru çözümlü olarak hazırlanmış, öğrencilerin takıldığı sorularda soru çözümleri ile konuları öğrenmesi hedeflenmiştir. Konularında uzman hocalar tarafından çözülen sorular açıklayıcı, gidiş yollarını anlatacak şekilde öğrencilerimize sunulmuştur.

AKILLI TAHTA UYGULAMASI:

TOY Akademi Soru Bankaları öğretmenlerimizin sınıflarında tüm sene boyunca rahatlıkla kullanabilmeleri için Akıllı Tahta uyumlu olarak hazırlanmıştır.

8 CEPTE ile SEKİZİNCİ SINIF CEPTE

Öğrencilerimize okul müfredatını takip ederken yol arkadaşlığı yapacak, tüm 8.sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce müfredatını anlaşılır, akılda kalıcı şekilde veren kavram haritalarından oluşan özet kitap.

10,5x16,5 ölçüsü sayesinde öğrenciler kitaplarını yanlarında rahatça taşıyabilir ve akıllarına takılan her konuyu anında ceplerinden çıkararak çalışabilirler.

8 CEPTE ile 8.Sınıf Cepte

SEKTÖRE GETİRDİĞİMİZ YENİLİKLER

Yayın hayatının ilk yılından itibaren ülkemiz için katma değer üreten firmamız...

ARTIRILMIŞ
GERÇEKLİK

Türkiye'de İlk Defa

STÜDYOMUZ

TOY Akademi stüdyoları

SİZE ÖZEL KİTAPLAR

Amacımız sizin başarınızdır...

OKUYUCULARIMIZDAN YORUMLAR

Toy akademi kitaplarını çok beğendim, özellikle denemeler oldukça başarılı geldi bana

Ahmet Sarnıç

8. Sınıf
Örnek olarak bırakılan kitapları inceleme fırsatım oldu, kitapları çok beğendim. Öğrencilerime tavsiye edeceğim.

Serkan Baykanlı

Öğretmen
2 yıldır takip ediyorum, sürekli ilerleyen bir yayın programı var bu firmanın. Bir de sürekli yeni şeyler yapıyorlar.

İbrahim Sancar

Öğretmen

BİZE ULAŞIN

Kitaplarımızla alakalı her konuda bize ulaşın

Yeniliklerden haberdar olmak için eposta adresinizi iletin

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright TOY AKADEMİ © 2020 Tüm Hakları Saklıdır

TOP