TOY AKADEMİ DENEMELERİ 2020

TOY Akademi 10+10 branş denemeleri 10 sıralı, 10 tam deneme olarak toplam 20 deneme sınavından oluşmaktadır.

TAM DA ARADIĞIN DENEME BURADA

TOY Akademi 10+10 branş denemeleri 10 sıralı, 10 tam deneme olarak toplam 20 deneme sınavından oluşmaktadır. Kazanımlara göre hazırlanan sıralı denemelerle, öğrencilerimiz her ünitenin ardından geçmişe dönük olarak kendilerini sınayacaklar, tam denemeler ile de LGS’ye hazırlıklarını sürdürecekler.Hem yatay hem de dikey yeni nesil sorularla birlikte MEB müfredatına tam uyumlu 10+10 BAŞARI denemeleri okulda dersleri pekiştirmeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte LGS formatında hazırlanmış 10 tam branş denemesi ile öğrenciler kendilerini LGS’ye hazırlayacak ve branş bazında eksikliklerini test edebileceklerdir.Öğrencilerimizin çözemediği soruları anlamalarını sağlamaları için tüm denemelerimiz video çözümlü olarak hazırlanmıştır.

HEMEN İNCELEYİN

TOY Akademi 8. Sınıf Denemeleri hem okulların ve özel eğitim kurumlarının hem de öğrencilerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Branş denemeleri ve genel deneme setleri ile LGS hazırlığında öğrencilerimizin yol arkadaşı olmaktadır. Tüm sorular video çözümlü olarak öğrencilerimizin yardımcısı olacaktır.

VİDEO ÇÖZÜMLÜ

Tüm Yönleri ile öğrenme metodu ile kitaplarımızdaki tüm sorulara video çözümlü olarak ulaşıp, eksiklerin giderilmesini sağlıyoruz. Konusunda uzman hocalarımız tarafından çözülen sorular sayesinde öğrenilmeyen hiçbir şey kalmadan öğrencilerimizin konuya hâkim olması sağlanmaktadır. Öğrencilerin görsel ve işitsel uygulama ile daha hızlı ve kalıcı öğrendiğini uzmanlar doğrulamaktadır. Bu konuda da TOY Akademi ilk etapta Profesör Serisinde Video Ders Anlatım (VDA) uygulamasını öğrencilerimizle buluşturmuştur.

Ahmet UluhancılarMEK Koleji
Çok başarılı bir kitap serisi A+++
TOP