Soru Bankaları

Kazanımları birebir pekiştirmeyi sağlayan temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı gerçek yaşam ve analiz, sentez soruların bir arada olduğu soru bankaları.

TOY AKADEMİ SORU BANKALARI

HEPSİ VİDEO ÇÖZÜMLÜ, AKILLI TAHTA VS.

TOY Akademi Soru Bankaları LGS hazırlığı için konusunda uzman kadromuz ile MEB kazanımlarına birebir uyumlu hazırlanmıştır.
Soru Bankaları Yatay ve Dikey olarak MEB Tarzı, Yeni Nesil ve Beceri Temelli olarak öğrencilerimizin ve kurumlarımızın vazgeçilmez yardımcı kaynağı olmaya adaydır.
Tüm sorular Video Çözümlü olmakla beraber okullarda, sınıflarda rahatça kullanılabilmesi için de Akıllı Tahta uyumludur.
Türkiye’de ilk kez Artırılmış Gerçeklik kullanılan Soru Bankaları olan TOY Akademi Soru Bankaları öğrencilerin konuları hızlı, kalıcı olarak ve eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır.

PISA-TIMMS
BECERİ TEMELLİ SORULAR

MEB MÜFREDAT TAM UYUMLU

YENİ NESİL MANTIK MUHAKEME

AR İLE TEKNOLOJİK EĞİTİM

SORU BANKALARIMIZIN
ÖZELLİKLERİ

Kitaplarımız, LGS sınavında çok yüksek benzerlik oranına sahip olmakla beraber öğrencilerimizin yeni nesil sorulara hakimiyetini artırmak için sürekli çalışmaktadır.Son yapılan LGS sınavında ki soru benzerliği oldukça yüksektir.

TOY Akademi ile
hızlı ve akılda
kalıcı öğrenme.

Sınav ve hayat başarısına odaklı eğitim modeli ile okullarımızın ve öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan zengin içeriklerle kitaplarımızı hazırlamaktayız.

Hızlı ve akılda kalıcı eğitim için yoğun görsel kullanımı ile beraber, Artırılmış gerçeklik, video soru çözümü, video konu anlatımları ile beraber kitaplarımız uzman öğretmen kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik
Teknolojide İlk Önce

HEMEN SATIN ALMAK İÇİN

En yakın Kitapçıyı Bul

Size en yakın kitapçı

İnternette Arayın

Hangi internet sitelerinde satıştayız

Bizi Arayın

Size her konuda yardımcı olmak isteriz.
02125300008

INSTA

5000 TAKİPÇİ

FACEBOOK

1500

YOUTUBE

5000
TOP