TOY AKADEMİ
PROFESÖR SERİSİ

MATEMATİK PROFESÖRÜ
FEN PROFESÖRÜ
TÜRKÇE PROFESÖRÜ

TÜRKİYE'DE BİR İLK!

YİNE TOY AKADEMİ'DEN...

UYUMLULUK

MATEMATİK PROFESÖRÜ

SERİNİN DİĞER KİTAPLARI

TÜRKÇE • MATEMATİK • FEN

TÜRKÇE

PROFESÖRÜ

FEN

PROFESÖRÜ

TÜM MÜFREDAT
MEB UYUMLU

LGS TARZI
KLASİK + YENİ NESİL SORULAR

UYGUN FİYAT
HERKES İÇİN

PROFESÖR SERİSİ KİTAPLARI HAKKINDA

Türkiye’de İlklerin Kitabı

1 Ünite 1 Kitap tarzı ile üretilen Matematik Profesörü, eğitime bambaşka bir bakış açısı getirmektedir. Öğrencilerin sıfır bilgi ile başlayıp konuyu konunun profesörü olacak şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır. Konu özetleri ve kazanımların can alıcı noktalarını anlatan ipuçları ile öğrenimi hızlandırmaktadır.

Ünitelerde her kazanım için, Öğreten sorularla temel seviye sorular başlar, ardından yine her kazanım için kuvvetlendiren sorularla el alışkanlığını ve konu pekiştirmesini sağlar ve sonunda kazandıran sorularla konunun tam olarak idrak edilmesine yardımcı olur. Her ünitenin sonunda 1 adet 20 soruluk LGS Tarzı konu denemesi, 1 tane de 20 soruluk el yakan yeni nesil denemesi ile profesörlüğe adım attırır.

Zengin soru çeşitliliği sayesinde, okullarda ve özel eğitim kurumlarında vazgeçilmez bir kaynak durumuna gelmektedir.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile kitap kullanımı gerçekten çok keyifli bir hale gelmiş, video çözümlü sorularıyla beraber de öğrencilerin eksiksiz öğrenimini hedeflemiştir.

Matematik Profesörü eşsiz bir özellikle, öğreten kitap olmanın sınırlarını zorlamaktadır, Profesörü yanında Kitap olarak öğrencilere sadece bir karekod kadar yakınlıkta video konu anlatımı ile öğrencilerin kitabı çalışırken takıldıkları konuyu hızlıca öğrenmelerini sağlar.

PROFESÖR SERİSİ

Tüm kitaplarımızdaki sorular, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına %100 uyumlu LGS tarzında sorularla hazırlanmıştır.

TOY Akademi’nin tüm kitapları video soru çözümlü olarak hazırlanmış, öğrencilerin takıldığı sorularda soru çözümleri ile konuları öğrenmesi hedeflenmiştir.

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) uygulaması ile yeni bir eğitimin kapılarını aralayın

Öğrencilerin konuyu çalışırken bir karekod yakınlığında konuyu detayları ile anlatan konusunda uzman öğretmeni ile hiçbir eksiği kalmadan öğrenmesini sağlayan video konu anlatımı TOY Akademi’nin öğrencinin en iyi dostu sloganını ispatlamaktadır.

Video Konu Anlatımlı Kitap. Matematik Profesörü 1 ÜNİTE 1 KİTAP ile başlayan Video Konu Anlatımı her geçen gün yeni kitaplarımıza da eklenecektir.

TOP